Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 8th

    addikt

    válasz Integrale #123410 üzenetére

    Nekem valahogy nem illik össze egy sofőrös luxuslimuzin pihe-puha finom anyagokból készült beltere a tolakodóan hangos motorral és a pattogósan kemény futóművel. Iszonyatosan drága hozzá minden. Szervizeltetni sem két fillér és franc tudja hová lehet bevinni itthon ha baja van. Azért egy mercinek audinak bmw-nek volvónak jól kiépült működő márkaszervíz hálózata van itthon, alkatrész is van hozzá raktárról sok dolog akár utángyártottban is megkapható. De egy Maseratihoz? Ahhoz semmi. Olyan áron van hozzá minden mint ha színaranyból öntötték volna az alkatrészt. Totál irracionális választás minden szempontból.

    Fene tudja nekem a W202 kifejezetten bejön. Időtálló jó formájú autó az arányai is teljesen rendben vannak. Semmilyen túlzó hivalkodó részlet nincs rajta. Ha most 2015-ben egymás mellé teszel egy lassan youngtimer korú E36-ot és egy vele azonos évjáratú W202-t sokkal fiatalabbnak hat a merci, de nem csak annál a többi konkurens modellnél is. Ott a merci dizájner részlege (szerintem) nagyot alkotott.

    [ Szerkesztve ]

    "Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

Új hozzászólás Aktív témák