Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shreky

    tag

    Már párszor kérdeztem, de még mindig olyan vagyok mint az apró méretű zsákfalu. (Tanácstalan)

    Autót szeretnék venni. Nagyon minimál használatra lenne, havi vagy 500km max, de inkább kevesebb. Mivel garázsom nincs így a szabad ég alatt tárolnám, a panel előtt, de azért jó lenne ha vagy 10 évet kibírna mielőtt porrá rohad. Ami még szükséges, hogy előre döntött hátsó üléseknél egy kiszerelt első kerekes bicikli beférjen hátra, csak hogy ne kelljen még pluszban 50-100 ezrekért kerékpárszállítót vennem. Illetve ha a fenntartása is kedvező lenne az lenne az álom. Mindezekre olyan 1.3 milliót szánnék, bár azt is kicsit sokallom mert végül is csak egy autót fogok belőle rohasztani a ház előtt. :D

    Ami biztos hogy az 5 ajtós G Astrába, és a Fabiába belefér hátra egy bicikli, de ezek már 15 év fölött vannak, nem hiszem hogy bírnák még 10 évig rozsda nélkül. A Mitsubishi Colt-ot néztem amit lehet kicsivel 10 év fölött kapni ilyen áron, vagy a Renault Twingok vannak 10 évesen 1.3 millió alatt. Ha valakinek van még tippje azt szívesen fogadnám. Előre is köszi!

    Wenn ist das Nunstück git und Slotermeyer? Ja! Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput! :D

Új hozzászólás Aktív témák