Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • z123456789

    addikt

    Sziasztok!

    Tegnap voltunk megnézni cimbivel ezt a Jettát.
    Volt egy kis mellébeszélés, de mechanikailag, futásilag, motorikusan, elektromos dolgokat tekintve flott minden. Kicsit több igényességet érdemelt volna, és akkor tip-top lenne. Idegesítő hibák vannak, mint olyan:
    -bal első felni kupak hiányzik
    -jobb első kilincs alatt műköröm nyomok
    -bal tükör index törve
    -csomagtérajtó nagyon picit ferde (tipikus valamire rácsukták, tudom, mert én is jártam már így)
    -jobb első ajtó alsó sarka nekiütődött valaminek, kis festék lejött az élről
    -jobb első ajtó rányitás karc
    -könyöktámasz csúszkája külön mozog (egy műanyag rész tartotta egybe a párnázott, és csúszka részt)
    -könyöktámasz alól szerintem hiányzik egy kivehető rekesz, amibe pakolni lehet(ett)
    -elvileg a könyöklő előtti tároló rekeszben volt egy kupaknyitó, az sincs ott
    -vezető ülésen levő folt
    -a könyöklőbe beépített hátsó, jobb oldali szellőző lamellákból 2-3 db el van törve (szerintem a gyerek rúgta le)
    Ezt így összeszámolva nem kevés, de leinformálható előélet, kevés km, és tényleg jól ment, nem csörgött, zörgött.
    2 050 000-re mondta a végét a srác. Haveromnak is teljesen tetszik, és nem akar lecsúszni róla, mert a jó Jettákat mind elvitték előle. Mit gondoltok, a fent említett cuccokat össze lehet bányászni bontóból, vagy újonnan nem horror áron? Illetve ha már itt tartunk, a VW csoportban gondolom lehet kérdezősködni a bontott cuccok/bontók után nem?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák