Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • palfitom

    Topikgazda

    válasz robi1979 #147083 üzenetére

    Ahogy dugo_ kolléga is írta.
    Én úgy gondolkodtam, hogy kifizetnél 750€-t egy gépért, ami több, mint 250.000 Ft.
    Összeállítottam neked egy olyan gépet, ami minden tekintetben jobb lenne számodra, mint az általad linkelt, ráadásul összeszereléssel együtt megállítható 220.000 Ft-ból.
    Ha a maradék 30.000 Ft-ot szállítási költségre elköltöd (akár magad jössz érte), még akkor is jobban jársz összességében.

    A dugo_ által linkelt teszt alapján még fotószerkesztésben is elég jó az új Ryzen, videószerkesztésben még jobb. Ha több teljesítményt szeretnél, akkor van erősebb Ryzen: R5 3600 (~66k). Ha ezt választod, mást nem kell változtatni az ajánlott konfigon.
    Ha pedig Intel-t szeretnél, akkor csak lapot és procit kell cserélni az ajánlott konfigból:
    Lap: Gigabyte B365M D3H ~28k / Asrock B365M Pro4 ~28k, +BIOS-frissítést kell kérni hozzájuk!
    Proci: i5-9400F ~48k

    Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák