Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • robi1979

    aktív tag

    válasz palfitom #147095 üzenetére

    Szia Palfitom!

    Köszönöm szépen az ajánlást és a config össze írást! Közben találtam Innsbruck közelében egy céget amelyik szervíz is és árulnak is alkatrészeket. De pl Asrock alaplapból nincs F csak sima náluk. Ház, táp amit írtál, nincs náluk. Ha nagyon szépem megkérlek, innen össze tudnál nekem írni egy configot Ryzenből és Intelből? A Ryzennél hol jön elő a 6+6 szál előnye az Intellel szemben?

    Ígérem ha otthon járok, jövök neked 1 vagy 2 sörrel vagy egy tiroli hűtőmágnessel. :)

    A szempontok még mindig Photoshop, Lightroom, Adobe Premier, Filmora. Ja, közben beszereztem egy AOC Freesynces Q3279VWFD8 31.5"-os monitort is. Állítólag ez tud 8+2 bitet és jól kalibrálható színhelyesre.

    [link]

    Ryzenből mehet bele az erősebb proci is meg talán 32gb ram. Ha az Intel mellett döntök, miért kell a BIOS frissítés az általad írt alaplaphoz? Azért kérdezem mert ez az osztrák hegyi nép nem éppen a logikájáról híres és valahogy el kell tolnom a bolt agyáig ha ez nem default náluk mint nálunk otthon. Előre is nagyon szépen köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák