Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nova91

    tag

    válasz Dalzarus #55719 üzenetére

    Nekem is ez a kettő meg most az Asus vanguard is belépett. Szerintem az összehasonlításnál az ilyeneket, hogy Lag Killer meg speckó mouse port ne legyenek szempontok. Ezek szerintem tisztán marketing fogások. Asrock mellett az szól szerintem, hogy inteles lan amit általában dicsérnek, de másik is tökéletes, nem olvastam panaszt. Asrockról azt írják, hogy kezd feljönni és megbízhatónak mondható, MSI-ről elég kevés infot találtam sosem volt ilyen termékem, Asus-t meg sokan dicsérik és van is vele pozitív tapasztalatom, több is. Amiket én vettem észre különbségek:

    Asrock:
    Extra: ALC1150 + Purity Sound, S/PDIF Out, DTS, USB 3.0 boost
    Teljesítmény: Hi-Density Power Connector (ennek gyakorlati hasznosságáról nem sokat találtam, de lehet szempont), 15μ Gold VGA PIC-e foglalat, Intel Lan, Digi Power, 8 fázisú tápellátás (Nem tudom ez mennyire hasznos annak aki nem húzza a komponenseket)
    Tartósság: DuraCap.

    MSI:
    Extra: ALC1150 + Audio Boost ( ezt kicsit jobban mondják az asrock féle megoldástól, de nincs nagy különbség)
    Teljesítmény: VGA boost MSI kártyával, de szerintem ez hülyeség.
    Tartósság: millitary Class 4 komponensek: Super ferrite Chokes, Dark Cap, ESD védelem a csatlakozóknál.

    Asus:
    Extra: Display port, USB 3. Boost, 5év gari
    Teljesítmény: 4+1 fázisú tápellátás, DIGI+ power
    Tartósság:TUF komponensek: ESD védelem csatlakozóknál, Alloy chokes, 10K Ti-Caps, TUF MOFSETs

    nekem ezek a főbb különbségek, de persze vannak még. MSI meg Asus tűnik a legtartósabb terméknek és az Asrock adja a legtöbb extra pluszt. Esetleg ha valaki lát olyan különbséget ami értelmetlen vagy nincs számottevő gyakorlati haszna az írja meg kegyen szíves.

Új hozzászólás Aktív témák