Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bluyoo

    nagyúr

    válasz Core2duo6600 #35858 üzenetére

    Igaz egy oprendszer pár giga .......
    "csak persze majd valami hozzá való kicsi tápot lesz nehéz keríteni !" Talán használtan .....
    Ezért kérdeztem hogy nem lenne egyszeribb egy normális rouruter?
    Ez nem vicc amit akarsz rendszert azon egy oprendszer fut a legtöbb felhasználónak épp elég lenne netezésre stb. Az egy dolog hogy te egy olyan (számomra) extrém dologra akarod használni amire egy 10éves CPU is sok (túlzással) .
    (#35861) Whysperer
    Ilyet sem írtam ...... lehet félreérthető vagyok ....
    De valóban jobban bízok az Asus márkában és (egyelőre) jobbnak hiszem a vele járó segédprogramokat is ... de csucsbicep is teljes mértékben igazat adok hogy az Asus márka évek óta folyamatos minőséget szolgáltat .... nem hiába preferálom a márkát (nem azért mert a legdrágább) viszont az Asrock a legtöbbet nyújtja a pénzedért (és nem azért mert a legolcsóbb) .....
    (#35864) windlord
    "Érdemes IGP -s lapban gondolkodni?" Ilyen már nincs ... Olyan lap van amin van a monitorodhoz kimenet mivel mindegyik 1155-ös CPU-ban van int. VGA ....
    Nem írtad milyen CPU de 17K körül már a legújabb chipsetes lapokat megkapod (már ha nem akarsz tuningolni) aSROCK B75M-GL.
    (#35867) Johnny1982
    mATX méretben Asus P8H77-M 23K , ATX méretben Asus P8H77-V LE 25K
    (#35868) xaxx
    "Tehát akkor elmondható, hogy az Ivy Bride-es lapok, mint pl a Z77, kevesebbet fogyasztanak?" Végül is igen nem azért mert a CPU-d kisebb órajelen járatja hanem maga a lap fogyaszt kevesebbet ......
    "Tényleg, amúgy miért mondtad, hogy ha alacsonyabb órajelen megy a proci akkor nem fogyaszt kevesebbet?"
    Azért fogyaszt kevesebbet mert a feszültséget is csökkenti az órajellel együtt ....
    (#35869) Core2duo6600
    "És még a magokat is képes lekapcsolni, bizonyos körülmények között"
    Vagy akár bios-ban manuálisan magad is (már ha nem kell a teljesítmény vagy az órajel magassága a fontos) ....

    [ Szerkesztve ]

    Bazinga!

Új hozzászólás Aktív témák