Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Khelben

    nagyúr

    válasz amol #5814 üzenetére

    Azokkal ülnek egy asztalnál akik azért haltak meg mert nem tudtak időben kiszállni az autóból az öv miatt.

    jajj. ugye te is tudod, melyikből van nagyságrendekkel több?

  • plömplöm

    őstag

    válasz amol #5814 üzenetére

    jó, ha nem kötöd akkor ne kösd. de majd egyszer azon fogsz elgondolkodni, hogy ha nem kötöm be magam és ezért elpatkolok akkor az özvegyem egy kicsit nehezebben fogja felnevelni a gyerekeinket ámde nagyon vagány vagyok mindeközben, vagy bekötöm magam ezzel növelve a gyerekeim túlélési esélyeit ámde egy ostoba szabályokat követni próbálni barmok sorába beálló barom vagyok én is sőt egyenesen egy lúzer, hmm...

    "amíg az ember beköti magát, mindegy miért teszi", tökéletesen mindegy. én azt nem értem aki nem köti be magát. nehéz? fárasztó? fáj? vagy csak simán trendi?

    "azért haltak meg mert nem tudtak időben kiszállni az autóból az öv miatt", biztosan van példa arra hogyha valaki 80 helyett 180-nal közelítette volna meg a vasúti átkelőt akkor pont átfért volna még a vonat előtt, így meg ottmaradt, de ettől még butuskaság amit mondasz, már ne haragudj :)
    létezik valami névjegykártya méretű (csak vastagabb persze) biszbasz, kimondottan ilyen célokra, hogy ne égj bent az autóban, jól meg lehet markolni és egy hosszanti nyílásban lévő penge szépen elnyisszantja az övet rólad.

    jja, ne vedd bántásnak ezt az egészet, semmi személyes, de nem fér a fejembe hogy miért nem lehet azt a kurva övet bekattintani, egyszerűen nem értem...

    All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

Új hozzászólás Aktív témák