Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    válasz amol #4988 üzenetére

    Ezek szerintem Guinnes rekordra készülnek... majd vmi 0,001 mm-el nyer vmelyik vagy rossz esetben -1 centivel :W Végülis most már beugrott miért is a terepezést választottam anno... ellenben aszfalton minden gond nélkül ment a tekerés :) Az említett eset után azért lehúzódtam átgondolni, hogy most visszatolom a bringát az út mellett a füvön vagy tekerjek-e tovább... Amikor már hazafelé jöttem egészen sötét volt, mellény nem volt rajtam (jó ötlet de kényelmetlen...) csak 3M fényvisszaverős felső, villogó, elöl pedig nagyfényerejű ledes lámpa ami olyan erősen világít, hogy az út szélén a táblákat már 20 méterről kivilágította és a köd miatt (na ja hazafelé már köd is volt) kb 5 méteres fénycsóvát lehetett látni :D Egy autósra rá is villogtam vele, mert mindenféle lámpa nélkül jött... felkapcsolta majd refizett megköszönve... nincs mit igazán... :((( És ez csak 35km volt egy viszonylag kis forgalmú úton...


    Nekem nem műtötték, csak annyit mondott a doki, hogy ha nem hagyom abba a tekerést na akkor majd kell műteni... szept eleje óta nem is tekertem max el a közeli boltba és vissza... de most, hogy árulom is az mtb-m csak tekertem még vele egy utolsót + ha már komplett téli ruházatot is vettem valamint jó idő is volt... áh...

    [ Szerkesztve ]

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Gigabyte C301 RGB Black - Arctic Liquid Freezer III 360 RGB Black - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Új hozzászólás Aktív témák