Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz szebe #43786 üzenetére

    ezt mondtam én is: ha gtk-ra kell törni egy kocsit, tudok adni pár tippet, hol körözzön az ember jobbkezes kereszteződéseken keresztül itt kecskeméten... nyakam rá, hogy pár órán belül beszed oldalról egy baromállatot lakópihenőben 50+ tempóval :U

    ma itt az elkerülőn haladok 90es tempóval, balra tőlem besorolósáv, ahova érkezett egy kisteher meg egy személygépkocsi... közeledek, már örülnék, hogy ezek nem akarnak bevágódni elém (mögöttünk senki), erre megindul mindkettő... állok a fékbe, lassulok 40-ig, pár méterre azért sikerült megállni a 2. mögött, de villogtam rá egy párat, hogy ezt mégis mi a f@szomért kellett? (kb 3 másodpercet kellett volna várniuk, hogy elhaladjak és ne tartsanak fel senkit) ...aztán persze beálltak 60-70-es tempóra, mert annyira siettek :U szemből erős forgalom, előzés esélytelen...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák