Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Lauda #43529 üzenetére

    ezt láttam pár napja... fel kellene jelenteni az ilyet, vagy a yt felvétel alapján a rendőrségnek hivatalból eljárást indítani :U kommentek közt osztják az észt egymásnak rendesen

    sétálunk ma itt jobb oldalt a járdán délután 4 körül, amikor a legnagyobb a forgalom... jobb oldali sávban folyamatos a forgalom, látom papa a túloldalt tetvészkedik és megindul... fejhallgató a fején... néztem is, hogy ez mégis hogy akar átmenni? asszonynak szóltam, hogy figyelje már: erre dudálás, kerékcsikorgás: szemből (amit én először nem is láttam a forgalomtól) fékezett valaki és megállt mellette... beszólt neki, hogy mégis ezt hogy képzeli, hogy kiugrik a forgalomba, amikor 100méterre van a zebra mindkét irányban... még a vén f@sznak állt feljebb :U áttolakodott a jobb oldali sávban megállók közt, mert onnan is észrevette valaki, hogy kamikazemódon megindult és ment egyenesen az egyik lépcsőházba, ahol valószínűleg lakik

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák