Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Dluinet #35980 üzenetére

    én egyszer satuztam igazán nagyot, amikor még mellettem volt az oktató: itt kecsón mentünk be a duplakörforgalomba, erre jobbról jött a mentő, felbaszta a szirénát én meg hirtelen ahogy megláttam, bele is álltam a fékbe, hogy elmehessen előttünk... oktató nyugtatott, miután majdnem megfejelte a műszerfalat, hogy legközelebb ilyet inkább ne... megáll ez a kocsi kisebb fékre is és nem volt olyan közel az a mentő :DDD pár héttel később máshol futottunk össze mentővel, ahol 1+1 sáv volt, mögülünk érkezett a mentő én meg inkább átengedtem neki az úttestet, lehúzódtam teljesen a "parkolóba" (itt megdicsért, hogy jól cselekedtem)

    próbálom kerülni a hirtelen/nagyobb fékezéseket és ez megy is... néha csúszok bele úgy lámpába, hogy "na, akkor nagygáz, vagy nagyfék?" ...ha nincsenek közel mögöttem, akkor általában a féket választom, ellenkező esetben bennem van a para, mert asszony húgáékba is így szálltak bele, hogy ők megálltak fullpirosra, a mögöttük levő meg azt hitte, hogy még átmennek...

    ui: ami egyszer durva volt... főnökkel mentünk dunaújba az 52esen, messziről láttuk, hogy jobb oldalt vár egy suzuki terepjáró, jönnek szemből többen, mögöttünk is 1 autó... közeledünk jó 90es tempóval, már majdnem odaértünk, amikor felhajtott/kanyarodott neki balra... főnököm rendesen beleállt a fékbe, húzódott jobbra és kb centiken múlott, hogy nem kaptuk el... aki mögöttünk jött, szerencsére fékezett szintén meg nyomta a dudát is ezerrel (mintha azzal bármit is elért volna) ...szép lett volna ott megdögleni a kalapos vén suzukis f@sz miatt (beleégett a feje a retinámba)

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák