Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 8th

    addikt

    Párom bement vásárolni a CBA-ba addig én beálltam szembe egy mellékutcába az árnyékba. Következő pillanatban befékez a bolt elé egy fekete BMW X5 kiugrik egy nagyon lepattant negyvenes picsa bezárja a taligát és csattog befelé vásárolni. Áll keresztben a bolt bejárata előtt. Az csak egy dolog, hogy a gyalogosnak kerülgetnie kell a nagy szarját de az egyetlen mozgássérült feljárót tökéletesen elállta ráadásul úgy, hogy az utca sarkon is túllógott a kocsi orra. Kifelé jövet megvártuk és megkérdeztem, hogy nem zavarja e, hogy nem lehet tőle tolókocsival bemenni? Erre annyit mondott, hogy "nem érdekel" mindezt mosolyogva mint ha valami jó poén lenne. Sosem fogom megérteni hogyan lehet valaki ennyire büdös paraszt... Volt régebben egy weboldal ahová az ilyen szabálytalankodó bunkók képét fel lehet tölteni. Tudja valaki, hogy azt hol találom? Lefotóztam. Feltölteném.

    "Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

Új hozzászólás Aktív témák