Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vesa

    veterán

    válasz pictigjis #91523 üzenetére

    Ha ilyen olcsón vette, akkor még tisztességes árrés mellett is esélyes, hogy akinek tovább adta, az is olcsóbban jutoott hozzá mint a gyártótól. Vagyis igen, esélyesen mindenki jobban járt. Még mindig azért ülsz fordítva a lovon, mert a hibát javították, tehát a vevők 99%-ának esélye sem volt a tévesztett áron megvenni. Tehát nem arról van szó, hogy bárkit átvert volna. Jókor volt, jó helyen. Aki utána jött, úgyis lekésett volna róla, mivel korrigálták a hibát. Akkor tehát a Te értelmezésed szerint, aki ma 17% felett bevásárolt DKJ-ból -ami egy pont olyan hiba volt, mint a Lego-nál-, az mind egy burzsuj genya és hogy képzelte? Ez nekem a tipikus magyar, "rohadjon meg a szomszéd tehene is", mentalitás. Nem vert át senkit, csak jókor vásárolt, jó áron. Period!

    Gigicuci
    Maximal, csak ez nem az! Itt nem egy limitált szériás termékről volt szó akciós áron, amit felvásárolt mások elől, és amit a többi vevő még napok múlva is megvehetett volna, ha nem veszi meg előlük! Hanem egy hibáról, amit kihasznált! Ugye értjük a különbséget? Előbbinél másoknak is van esélye vásárolni, utóbbinál nem. Tehát senkit nem károsított meg. Gondolkodás nélkül megvettem volna én is, még többet is. Ahogy ma is DKJ-t, ha pont gép előtt lettem volna.

    [ Szerkesztve ]

    A tudomány a valóság költészete!

Új hozzászólás Aktív témák