Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cathfaern

    nagyúr

    válasz amargo #13495 üzenetére

    Igazából nekem a 10% a gyanús. Elég sok pályázat van, amire ezt rá lehetne húzni (igaz, ott is olyasmiról lehet szó, hogy az adott cég veszi meg a lakást, mivel ezek szinte mindig céges pályázatok, magánszemélynek nem sok van, főleg nem magas támogatottsági aránnyal), viszont ezek rendre inkább 50-60%-os támogatottsággal rendelkeznek, már a 70% is jónak számít, a 90% csak kiemelt dolgoknál, vagy nagyon nagy pályázatoknál szokott lenni... Ráadásul én ezt a zárt dolgot se nagyon értem. Ami zárt, az meghívásos alapon működik, szóval nem tudom hogyan akarnak külsőst belevonni (vagyis akkor tényleg csak úgy lehet, hogy megveszik tőle / neki, viszont akkor később hogy kerül az ő tulajdonába?).
    Szóval nekem önmagában gyanús. Másrészt valamennyi svindli mindig van a dologban (hisz nyilván nem arról szól a pályázat, hogy magánszemélynek vegyünk lakást), és innentől meg van az esélye, hogy elbukik vagy már a pályázat, vagy egy ellenőrzés során, és akkor meg úszott a pénz, illetve hát a lakás (na most ez lakáshitel kiváltásnál főleg gáz... ).

Új hozzászólás Aktív témák