Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Paxker315

    addikt

    válasz Gardaai #100481 üzenetére

    féloff: amúgy b..ák meg most már, alkatilag a naiv-jóakaró-jóhiszemű vagyok, friss sztori:
    Tegnap kalkuláltam cascot a KGFB-s biztosítómnál. Ma reggel csörgött tel, a biztosító keresett, hogy, Casco díjból júni 18-ig kapnék 8k HUF kedvezményt. Mondtam, hogy még fontolgatós fázis, nem definitív igény, nem biztos, hogy szeretnék. Az ügynök bedobta a "jollyt": Neki az lenne jó, ha rajta keresztül kötnék, mert jutalékot kap. És elsőre nevetve mondtam, hogy ezt biz' elfelejtettem, de fejben tartom, de, teljesen elbizonytalanított. Ugyanis, megjelent egy sugallat, hogy, ha megkötök egy (számomra kétséges) biztosítást, azzal jó napot szerzek & extra bevételhez juttatok egy közvetítőt. És tudom, - látom - az esetleges visszásságokat a szemléletben, de, rohadtul nem tudok mit kezdeni az érzésekkel, hogy, milyen jó dolgot cselekednék a másikkal :C :C Ilyenkor mit tennétek? Ha szimplán "jófejségből" meg odafigyelésből akartok igent mondani valamire, amiben a Ti üdvötök megkérdőjelezhető? Illetve, honnan tudhatta az alkalmazott, hogy, ha megemlíti hogy ő jutalékot kap & jól jár, az pont elbizonytalanít és a "inkább nem"-ről átlök egy "lehetséges hogy jobb ötlet" érzés felé. :W ;]

    https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

Új hozzászólás Aktív témák