Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dtomi

    őstag

    válasz Hydra SR #570 üzenetére

    Annyira ideges voltam, hogy nem sok hiányzott, hogy földhöz b@sz@m az automatika dönti el hogy milyet vakuzok ugye ez normál esetben a következő: lassú vakuszinkron, vörös szemes villogtatás, és sima villanás, ezekközül az utolsó kettő ami benne van!!! Viszont!!! A gép önkényesen ha sötétebb van segédfényként nemcsak a kis zöld szir-szar ledet használja hanem eldurrantja a vakut ezzel lőttek a szinkonvakuknak... és ugye mikor ő beméri a dolgokat addigra már nincs slave vaku csak a kis méteres szar. ISO200-nál annyira zajos, hogy teljesen használhatatlan kis felbontás mellett. Viszont neat image már olyan szinten mossa, hogy inkább valami digitális illusztrációra hasonlít mint fényképre. Nyüstöltem én egy sony 828-at ami aztán híresen zajosodott a tücsökpöcsnyi érzékelő miatt de az 8mpixeles volt!!! De ISO 400on se volt ilyen mértékű képszarosodás... vagy ha igen azt lehetett utána mentesíteni mert az valóban képzaj volt és boldogult vele a noise ninj és a neat image is viszont miután az 5600-ba belemossa a zajt az automatika cseszhetem.

    "Megvan a saját véleményem - kemény vélemény -, de nem mindig értek vele egyet."

Új hozzászólás Aktív témák