Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • biker

    nagyúr

    válasz csakb #22499 üzenetére

    Többet látnánk, ha nem méretezted volna le 800 x 533-ra az eredetileg 10 Mpixeles képeket...

    ide nem lehet túl nagy képet tölteni, és nem volt kedvem feltolni a 10mpixeles verziót egyikből sem.
    de senki nem nézegeti a nyers 4000x3000pixeles képet, mert min az 1980-as képernyőjére méretezi.
    én sem arra vettem, hogy A3 képeket készítsek, hanem ebből még vidáman lehet akár A5 méretben is gyönyörűt nyomtatni, vagy 1680x1050 méretben is szép képet kreálni.
    ha A4 A3 nyomatok kellenek, meg 30" monitoron 1:1 képet nézegetni, akkor nem vesz az ember kompakt/bridge gépet

    de ha kell adok egy full kivágást, ilyen
    Az autónál vedd figyelembe a kb 2km távolság adta levegő torzítást is.
    illetve bekavart valamit az automatika (ezeket azzal csináltam) és ISO400-on rögzített, mindig ezzel szórakozott a DUAL IS, azóta single IS-en van, nekem az érzékenységet ne basztassa

    (tök jó, kikerestem egy rahedli képet, és basszus, mindet iso400-al csináltam, és csodálkozok, hogy nem lett olyan jó... emlékszem, kirándultunk, mondom franc vergődik, tán P-re állítottam, és elkezdte tolni ISO400-al, de könyörgöm, fényes napal, 1/2000 expo ISO400-on? isten verje........
    most felbosszantott a HS10 :( )

    Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

Új hozzászólás Aktív témák