Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gortyn

    csendes tag

    válasz olcsy11 #71308 üzenetére

    Nekem egy Insignia 550i van,nagyon meg vagyok vele elégedve,2év magyarországi szervizes gar van rá(asszem a jtc a hivatalos importőr és gar egyben).A KiKat gyors rajta,a programokat jól futtatja/kezeli.A kameráját cserélném a zajosság miatt,mondjuk az insignia 530ban lévő kamerára.Ettől függetlenül jól használható,viszont a selfie kamera elég silány.A kijelző nagy,szép és sztem 1-2nap alatt megszokható,sőt utána egy kisebb telefont "kevés"-nek érezni (intenzív használat után).Nem hiába nah,szép az a full HD felbontás (1920x1080)A telefon egyben van,nem recseg nem ropog.Az akksi szimplán telefonálásra használva a dual simmel is bírja akár 2napig is és viszonylag gyorsan töltődik.Az intenzív tapizástól viszont merülget,de hát nagy a kijelző és szép!:) Véleményem szerint árat,tudást és minőségi arányokat mérve az egyik legjobb választás.Jaaaah Antutu szerint majdnem LG G3 szinten van!:P ...féláron. Szóval részemről igen ajánlott a kínai chipekre épült cseh cég csodája magyar garral.:)Remélem meggyőző voltam és sok kedves tulaj fogja úgy örömét lelni a készülékben mint én.Nem bántam meg!:)

Új hozzászólás Aktív témák