- Motorola G86 - majdnem Edge
- Google Pixel 8 Pro - mestersége(s) az intelligencia
- Listázzák az olaszok a Redmi 15C-t
- Magisk
- iPhone topik
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Xiaomi 14 Ultra - Leica hercegnő
- Szívós, szép és kitartó az új OnePlus óra
- Mobil flották
- Samsung Galaxy Z Flip7 - kis fogyás is sokat jelent
-
Mobilarena
Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Karácsonyi telefonajánló 2024 (cikk)
A témához nem kapcsolódó, off hozzászólásokat lehetőleg kerüld! Ha mégis írnál, ide:
Milyen okostelefont vegyek? OFF topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
cs.zs.
veterán
válasz
7Sony7 #195169 üzenetére
Samsung telefonomon a messenger-beállításokban egyszerűen csak kikapcsoltam. Nem tudnék mozdulni/dolgozni, ha állandóan a messenger-értesítésekkel foglalkoznék, hogy ki-mit írt. Úgyis gyakran ránézek, elolvasom, visszaírok, ennyi.
Most beköltöztem az új Vivoba, az sem jelez (hanggal), tehát ezt a beállítást továbbvitte a messenger. (szerencsére)
[kép] -
válasz
7Sony7 #191402 üzenetére
Megfelelő beállítás mellett, ha min. 6-8 GB memóriás modellt veszel, nem lesz gondod egyikkel sem.
A G54 gyorsabb a másik kettőnél, a G84 OLED-kijelzős.
Én ezek között választanék -pénztárca, sebesség/kijelző tekintetében te tudod, mi fontos, mi fér bele.
Ha tudod, nézd meg valahol őket. Nekem tetszik az OLED-kijelző, de nyilván az IPS-sel is el lehet lenni. -
Szotyi222
aktív tag
válasz
7Sony7 #188651 üzenetére
Nagy vacilálás után a Oneplus Nord 3 választottam . [link] [link] lasított videó és pár kép : [link] Android 14 re frissült már Hátránynak csak az edzett üveg kijelző talán de régebbi telefonoknál ez nem volt gond annó , szerintem most sem . Fólia töltő , töltő kábel , fólia van rajt csak tok kell hozzá [link] ilyet vettem amivel iPhone hatású a kinézete és a kamera körül vastagabb a gumi rész így a kamera része "" sülyesztve van "" .
UI : Feketét vettem annak nem üveg a hátsó rész is
[kép] És a rendszere 56 GB helyett ha jól emlékszem csak 25 GB ( Nem ismerem a xaomi miu rendszerét nem tudom mi ez a sok plussz -
cs.zs.
veterán
válasz
7Sony7 #188647 üzenetére
Ez egy régi telefonos összevetés.
Újaknál nem biztos hogy ez jön ki, simán lehet hogy egy Moto, vagy NothingPhone, vagy bármi egyéb jobb.
Tényleg! NothingPhone 2a is egy jó opció!
Friss fincsi ropogós, dizájnos, 3+1 év frissítést ígérnek, 12/256GB 135-150e Ft.
És full egyedi, jópofa. -
cs.zs.
veterán
válasz
7Sony7 #188640 üzenetére
2 hónapja én is ugyanezen martam magam.
Moto G84 - Moto Edge 40 Neo, Samu A34 - A25.
Végül a 2024-es Android 14 +4+1 év frissítéssel nálam a Samu A25 8/256GB győzött, 103.400.- Ft volt. Lemondtam a vízállóságról (nekem kell a 3,5mm jack), meg a rövid support miatt lemondtam a Moto-k 12GB ramjáról. De nem vagyunk egyformák, mindenkinek más a fontos.
Ha neked a kamera, akkor ne ugorj bele elhamarkodottan, hanem valamiképp össze kell vetni őket, élesben, egymás mellett. csak így derül ki, hogy neked melyik lesz a legmegfelelőbb.
Példa, 4 telefonnal ugyanazt:
(itt az új Samsung A25 az itthoni régebbi telefonok ellen, automata mód, 12MP)Fókuszban a monitor alatti elosztó.
Csak a bal alsó Sony "vette észre" hogy az egy hófehér elosztó, de annak meg a vonalélessége nem az igazi.
Ugyanarról a képről egy másik kinagyított részlet:
LCD kijelző olvashatósága, mellette a fehér home-gomb (házikó) vonalélessége:
Tapasztalataink alapján, illetve a baráti-ismerősi-munkatársi körökben fellelhető telefonokkal fotózva, összehasonlítgatva, nálunk jellemzően az iPhone-ok csinálják a legjobb képeket. Még ha visszamegyünk mondjuk iPhone 12-ig, akkor sem jön ki a most rászánt 100-120 ezreből. Másik liga.
-
cs.zs.
veterán
válasz
7Sony7 #188634 üzenetére
Szia,
kérdés hogy mennyi a rászánt keret. Többféle memória variáció van, Samsungon belül is széles a skála. 8GB ramosakat javasolnám, 90-120.000 Ft szórásban. Az A33 mellett befigyelhet még akár az A34 is. Összehasonlítás itt.
A33 már kicsit öregecske, Android 12-ről indul, leggyengébb chipset, és csak 90Hz kijelző. Mellette szól hogy IP67 vízálló.
A34 sokkal jobb és frissebb, szintén IP67.
A25 a legfrissebb, legerősebb (ezek mellett), van Jack dugója, és 120Hz a SuperAmoled kijelzője, de ez nem vízálló.Talán a Motorola G84 említhető még mellettük, ez egy nagyon szép telefon, illetve a Telekomnál 110.000 Ft-ért futó Moto Edge 40 Neo, mindkettő 12GB rammal, de a Samsunghoz képest rövidebb szoftveres támogatással.
-
vence
aktív tag
válasz
7Sony7 #188368 üzenetére
Az ajánlott Sony mellé bőven befér az Edge 30 Neo, (ugyanaz a SoC)
és a nagyon kevés kisebb méretű telók egyike.
Nézd meg az itteni topikjait, a tulajok nagyon szeretik.
Talán még találsz belőle elfogadható áron.A sima Edge 30 se sokkal nagyobb, de egy kategóriával fölötte van és ennek megfelelően erősebb hw van benne, de mindkét telónak jó specifikációja van és nagy engedménnyel árulták őket, de még lehet találni elfogadható és versenyképes árazással.
És akad pár csemege is, ami ritka hasonló árakon.Az Edge 40 Neo egy évvel frissebb modell nagyon szép teló és az Edge 30 -nál még kecsesebb is, szuper fogással (vegan hátlap!)
Csak minimálisan lóg ki az eredeti keretedből és 12- 256 GB-os verzióban kapható a Telekom-nál. Jó vétel, nagy értékű tartozék-csomaggal.Itt elérhető a 3 modell összehasonlítható specifikációja:
Compare
Motorola Edge 30 Neo vs. Motorola Edge 30 vs. Motorola Edge 40 Neo - GSMArena.com -
-
Winnie The P
őstag
válasz
7Sony7 #172221 üzenetére
Szerintem is vannak bajok. Egy Note 9 Pro-m van, előtte Mi9 Lite, majd Note 4 (talán a legjobb volt). A jelenlegi (már nem sokáig) random újraindul beszélgetés közben, néha meghülyül ha töltőre teszem, a miui saját appjait erőlteti ( nem lehet őket letörőlni ) pl. mi video itt letiltottam a frissítést ennek ellenére frissíti. Mindenhol nyomja a reklámot, számos oldalt, videót néztem hogy milyen módon kell kikapcsolni, ennek ellenére a biztonság app, a fájlkezelő app rendszeresen tolja a reklámot.
-
szs85
aktív tag
válasz
7Sony7 #171758 üzenetére
Használtan a Xaomi-vonalon 50k-ig ezeket találtam:
1. Redmi Note 8 pro 6/64 - 35k
2. Redmi Note 9 Pro 6/128 - 50k
Az utóbbinál, ha ráteszed a xiaomi.eu romot valószínű megkapod a natív hívásrögzítést. Egy ideje ugyanis tilos ezzel a funkcióval forgalomba helyezni egy telefont (adatvédelmi okokból). -
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
A témához nem kapcsolódó, off hozzászólásokat lehetőleg kerüld! Ha mégis írnál, ide:
Milyen okostelefont vegyek? OFF topik
Aki HAGYOMÁNYOS (nem okos-) telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide!
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- LG LCD és LED TV-k
- Kuponkunyeráló
- Motorola G86 - majdnem Edge
- Trollok komolyan
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- HDD probléma (nem adatmentés)
- PROHARDVER! feedback: bugok, problémák, ötletek
- EAFC 25
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- További aktív témák...
- Samsung Galaxy A23 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Xiaomi Redmi Note 14 5G 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Samsung Galaxy A26 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Eladó Xiaomi 14 12GB RAM / 512GB tárhely Jádezöld !!! Szállítás alatt!!!!
- iPhone X Silver 64Gb Kártyafüggetlen - FaceID OFF, vadonat új akksi, Lcd kijelző
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest