Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csubuka

    addikt

    válasz #70516736 #91664 üzenetére

    Igen, persze ezt értem, csak ha valahogy oda lehetne "csábítani" az illetőt a kínai oldalra :) akkor azt max az olcsósággal lehetne. Szóval részéről akár a sima X5 LTE (20k-ért eustockról) is hozza az 5 coll és átlag használatra jó lesz kategóriát, a Lumia 640-nél feltehetően jobb előlapival. Kotvadék a hátlapija az X5 szériának azt tudom, de a nagy szelfizésben azt soha nem is használnák úgy vélem. :D

    (#91665) Ájvé: Igazad van, természetesen. Ámde a 640 0,9MPx-es előlapija egyszerűen nem lehet jó. Ettől függetlenül az 5MPx-es Grand előlapi is lehet rossz, de a 640-nél csak jobb lehet. Csodát nem vár itt senki, csak mégis a hasznavehetetlen előlapi az kizáró ok - ha nem is nekem, de az illetőnek sajnos igen.

    A Meizu-t ajánlottam én már egy ideje, de kínai, egyebek. Én meg vagyok győzve már régóta, hogy jó, csak a srác ódzkodik. Ráadásul ha ellenérzései ellenére rádumálom és másfél év múlva valami baja lesz - ez sajnos nem zárható ki teljesen -, azt aztán hallgathatom az örökkévalóságig, szóval vegye csak meg a "jó kis Samut" a bizti két év garival.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák