Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz ablack #22739 üzenetére

    (#22739) ablack, (#22738) pit stop :
    Köszi szépen mindkettőtöknek a gyors választ! :) Azt elfelejtettem írni, hogy mindenképp Androidot választanék jelenleg.
    Megnéztem az értékelést a Samsung Galaxy S Advance-ről, és tényleg elég kellemesnek tűnik. :K A belső memória mérete (hivatalos oldal szerint 7 GB felhasználói memória) is számomra tökéletes.

    Rákerestem itt a topicban, nem láttam túl sok negatív kritikát, tudtok esetleg valami olyan dologról, amire fel kellene készülnöm, ha ezt választom? Hátha tudtok valami visszajelzésről, hogy ez vagy az nem annyira volt megnyerő benne. (Csak hogy ne lepődjek meg rajta.)

    Láttam, hogy az AMOLED-panelről írtátok, hogy kiéghet, ez gondolom akkor igaz, ha valami statikus képet nagyon hosszan hagyunk kivilágítva, nem? Vagy ez nem ebben a formában igaz?

    Egyébként az S Advance-nél vajon milyen ötlettől vezérelve rakták alulra a 3.5mm-es jack-csatlakozót? :P Mondjuk annyiból talán jobb, hogy amikor nyomkodom a telefont, és közben zenét hallgatok, akkor nem lógicsál véletlenül a kijelző elé a kábel, de ha zsebrerakom a telót, és közben zenét hallgatok, akkor fejjel lefelé kell beraknom. Na mindegy, nem nagy probléma, csak elgondolkodtatott. :)

    [ Szerkesztve ]

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák