Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • haypro

    senior tag

    válasz Norby86 #163864 üzenetére

    Egy sima Norddal szemben mindenben jobb a Oneplus 8.

    Műanyag helyett fém keret, jobb képfeldolgozás (noha ugyan az a szenzor), a Snapdragon 865 meg felmossa a padlót a 765G-vel. De a legzavaróbb a Nord-ban számomra a gyenge és alacsony minőségű rezgőmotor lenne, ez is flagship szintű a Oneplus 8-ban.

    A lekerekített kijelzőtől és is ódzkodtam évekig, de itt nem zavar, sőt: Tényleg sokkal prémiumabb érzetet kelt a készülék, ráadásul így tényleg könnyebben kezelhető, hiszen nem olyan széles. Fólia meg van rajta gyári, az egy pár hónapig jó, utána elvileg a Nillkin-féle üveg a jó megoldás.

    Arra azért készülj fel, hogy a kamerája csak jó, de a legkevésbé sem szenzációs a Oneplus 8-nak. Egy LG G7 után nem érzem egyáltalán előrelépésnek, sőt bizonyos helyzetekben gyengébb.

    Namelesske #163863:
    Mit veszít a Oneplus 8-cal a 8T-hez képest?

    - 120 Hz helyett 90 Hz-es kijelző: Marginális különbség, cserében jobb akkuidő
    - 65W helyett 30W gyorstöltés: Még így is villámgyors, fél óra alatt ~70%-ra tölthető, nem igazán tudok olyan hétköznapi helyzetet elképzelni, amikor ez nem elég
    - a kamera, teljsítmény megegyezik
    - Szerintem a Oneplus 8 szebb, ráadásul most 50k-val olcsóbb :D

    ,,I look at the world, and i notice it's turning, while my guitar gently weeps"

  • Namelesske

    addikt

    válasz Norby86 #163864 üzenetére

    A Nord2 is rohadt jó feleslegesen nem érdemes költekezni, és 12 GB RAM ott is megvan, elől hátul üveg, és némító kapcsoló is van rajta. Szóval a 8T csak a Snapdragon miatt érdekes. De a Nord 2 is az a szint. Kamerák is jók, nem tudok rosszat mondani rá tényleg.

    @haypro Mit veszít a Oneplus 8-cal a 8T-hez képest?

    Kicsit frissebb a kinézet és pár hónappal több a szoftver támogatás. De már elengedtem, mert a Nord2 még engem is elbizonytalanít iPhone-osként.

    [ Szerkesztve ]

    Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

Új hozzászólás Aktív témák