Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz voyager4.4 #93549 üzenetére

    nem mindenkinek a nagy tár az elsődleges szempont, mert nem úgy használja a telefont, hogy az annyira fontos.
    nekem is volt már több olyan telefonom, amik 32 GB verziósak voltak és még bővíthetők is memóriakártyával, de pont azoknál láttam igazán, hogy akár a 16 GB-os is elég és a bővíthetőség sem fontos, mert egyszerűen nem tároltam többet néhány GB-nál, de még annyit is csak rövid ideig, ha például a nyaraláson egész nap fényképeztem, meg valamennyit videóztam - utóbbival lehet tárat foglaltatni, fotózni napok/hetek alatt sem tudnék annyit, hogy gondot okozzon - és csak este toltam át a notira, vagy fel a felhőbe a készített anyagokat.
    olyan szituációt nem tudok elképzelni, hogy napokig ne kerüljek noti vagy wifi közelébe és ilyentén ne tudjam lementeni a telefonról a szükséges állományokat, felszabadítva a kellő szabad tárat.
    aki eltérően használja a telefonját, vagy nagyobb mennyiségű anyagot akar sokáig/folyamatosan tárolni azon, az nyilván másként gondolkodik, nincs is ezzel gond, mindenki másként csinálja...

Új hozzászólás Aktív témák