Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HuMarc

    addikt

    válasz tvamos #6773 üzenetére

    Miért lenne álszent duma? Azért tőle kérem el, mert neki van. Ha neki sem lenne, akkor elkérem egy felnőttől (aki ugye egy iskola lévén valószínűleg a tanárom.)

    Nos... egy okos telefon sokminden masra is jo, mint telefonalni, meg facebookozni, ha megtanitjuk ra a gyereket. Ez a felelossegunk!

    :Y Nem mondod? Én pedig eddig azt hittem, hogy csak erre jók :P

    Nem, tisztában vagyok az okostelefonok képességeivel és hogy mire lehet őket használni, de nem gondolom, hogy egy gyereknek bármelyikre is szüksége lenne. Persze néha nekem is jól jönne egy telefon, edzés előtt elütni valamivel az időt, de alapvetően nincs rá szükségem. Ha másnak van, abba én nem szólok bele, még ha nem is értem, hogy miért is.

    @Egon (#6757)

    A suliban eleve tilos mobilt vinni (az alsó tagozatosoknak), szóval max. kikapcsolva, vagy "illegálisan" viheti be (bár szerintem ez a személyiségi jogok indokolatlan korlátozása, de mindegy).

    Ez olyan volt, mint amit mi mondtunk alsóban :D Nem, szerintem ez nem indokolatlan, több okból is:

    1) Felesleges. Oké, ebben nem biztos, hogy mindenki egyetért.
    2) Ha ellopják, elvész, az iskola nem tud érte felelősséget vállalni.
    3) Egyébként meg több osztálytársam, ha megunja a tanórát, simán előveszi a telefonját és játszik vele, matekon meg számológépnek használja.

    Szerintem leginkább a 2) és a 3) miatt van ez megtiltva és egyik sem egy olyan mondvacsinált érv.

Új hozzászólás Aktív témák