Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mike1334

    veterán

    válasz section9 #62011 üzenetére

    Khm..próbáld ki, hogy google-ben egy fajta telefonra keresel..az oldalakba ágyazott hirdetések 90%-a azt fogja ajánlani különböző boltokból...és a gmailes üzenetekben is szűrik a kulcsszavakat, és ahhoz kapcsolódó reklámokat ajánlanak a fenti módon. Az emailest még csak más mesélte, én nem nagyon használom a gmailt, de amikor nokiát kerestem, hetekig a nokiás reklámokat néztem :P (ugyanez amikor tabletet meg ebook olvasót kerestem)...akkor most ki kukkant be hová és küld adatokat? :D

    Látom a fél giga egy giga kérdés szép hullámokat vetett..:D De azért fura, hogy pár éve a 256 mega is menő volt, és tuti hogy két év múlva már a 2 giga is ciki/nem ajánlott kategória lesz..pedig (én) alapvetően ugyanarra használom/használnám a telefonom most is meg később is...telefonálás, voip, böngészés, facebook, email, és a csodálatos grafikával bíró 2048 meg szókereső futtatására :D jah meg zenét is szoktam hallgatni, néha youtuberól(!) és kihangosítva (!!!) :D amúgy az 512es lumiámon simán fut az egyik mostanában menő windowsos játok a major mayhem, és nagyon nem is szaggat, csak, ha minden felrobban :) de nem zavaró az se...

    Apropó..1 giga rammal van olyan teló, ami az alcatel idol mini méreteivel bír? (4.3 kijelző, 100g alatti súly, és 8mm vastagság? de nem ilyen 80ezres samu :D

    [ Szerkesztve ]

    ...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

Új hozzászólás Aktív témák