Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr.Grincs

    veterán

    Sziasztok,
    Okostelefont szeretnék. Lumia 520ast passzoltam el most, előtte iphone 3gs, és 4S volt utóbbiakkal nem is volt problémám. Kicsit komolyabbat szeretnék az 520asnál, tetszik ez a windows rendszer de néha kicsit korlátozottnak éreztem a dolgokat. Szarnak firssíteni az alkalmazásokat pl: az index alkalmazás egy fos, sokszor ellapozott, holott mást szerettem volna nézni..sötöbö.... tunein rádió kb 5 ször működött normálisan wifin 3g-n egyszer, facebook egy okádék volt, játékokat meg inkább hagyjuk is mert nem is érdemes említeni. Viszont pokolian gyors volt, maga a rendszer, jó volt az office csomag, jó képeket csinált az 5MP-s kamera, a navi meg burtálisan jó volt. Lumia 625 nagyon tetszik, csak sokba kerül szerintem, meg így ezekután nemhiszem hogy vennék lumiát.
    Gondolkoznék androidon, de nem tudom, abból vagy a csúcsat veszi valaki vagy semmilyet.
    60K ig milyen lehetőségek közül lehet választani?

     /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

Új hozzászólás Aktív témák