Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PioDVD

    senior tag

    Azt hiszem, leszűkült 3 telefonra a választék:
    Prestigio 3400 - dual magos, legnagyobb a kijelző felbontás
    LG 4L II - ips kijelző
    Samu 6310 - 786 mb memória

    A memória miatt hajlanék a Samu-ra, de annyira kicsi a felbontása, hogy azt talán elvetem.
    A cpu-khoz viszont nem értek abszolút, nem tudom, az LG 1 magosánál valóban jobb-e a Prestigio 2 magosa. Meg ott van még a gpu is, az sem ugyanaz, azt sem tudom értékelni. Azt írtátok, az LG jól optimalizált, ami nem hátrány. Nekem Y300 van, de az 512 mb ram igencsak kevés tud lenni normál felhasználásnál is - egy gmail és egy index fórum a gyári böngészőben néha az összes memóriát megeszi...
    Fotó lenne még úgy-ahogy szempont, gyerekek szeretnek fotózni, de ilyen áron csak azt várnám, hogy ne legyen teljesen használhatatlan a fotó. Ennyit tudnak vajon?

    A Lumina 520 sajna kiesik, mert a Pou az egyik kedvenc, a Mou meg nem kompatibilis és kevesebbet is "tud" egyelőre.

    MyAudio tablet lesz az Ósönben, 25-ért 3g-s, talán az is jó lenne (nem tudok rákérdezni, hiszen nem én hozom az ajándékot :) ), papíron mindent tud, amit a fenti telefonok, csak nagyobb-olcsóbb, viszont az a márka nálam nagyon leszerepelt és a fórumaikon sincsenek elájulva tőlük. Ilyen árú telefont meg sehol sem akcióznak, hiába néztem meg minden újságot. A T kalendáriuma meg lutri, ha lesz is esetleg, már lassan az ideéréssel lenne gond.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák