Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Crias

    senior tag

    válasz bobooo #27015 üzenetére

    Köszi szépen a gyors választ :)

    Ahogy most nézem a T-nél nincs is Nexus 4 vagy csak én nem találom???? (céges telefonnak ezt akartam telenornál volt azt tudom)

    Az a probléma hogy apunak ilyen céges flottás telefonja van és fogalmam sincs hogy mennyi kedvezményt adnak viszont emlékeim szerint azért azért jelentősen olcsóbb mintha feltöltőkártyásan venném
    (mivel egyénileg állapodtak meg a T-vel nekik saját előfizetésük van ha úgy tetszik ami csak a cégre vonatkozik)
    Jah azt nem említettem hogy nekem nem előfizusan hanem kártyásan kell, szóval kezdésnek letiltok róla minden cuccost hogy ne csatlakozzon fel netre csak wifin keresztül bár gondolom ez nem probléma.

    Amúgy az iphone 4-el mi a probléma? (nem azért örülök hogy végülis lebeszélsz róla csak érdeklődök)

    Esetleg valami mást tudsz ajánlani ebben az árkategóriában tudsz mondani?
    Legyen az arany közép út a legolcsóbb és legdrágább előfizetések között vagy legyen feltöltőkártyásan 100-110k (nálam kp-ban olyan 60-70k az a lélektani határ aminél többet csak nagyon indokolt esetben költök telefonra)

    Švejk
    Neked is nagyon köszi akkor rámozdulok a Nexusra, majd megkérdezem valami kirendeltségüket, hogy T-nél kapható-e vagy mi van vele, remélem kapható lesz.
    Esetleg erről tudtok valamit? Mert a T honlapján nem találtam semmit a nexus 4-ről

    [ Szerkesztve ]

    Crias

Új hozzászólás Aktív témák