Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • andatti

    senior tag

    Előzmény:
    Samsungról Huawei-re, majd Xiaomi telefonokra váltottam...
    Utolsó telefon 5 Plus 28 hónap után kapott 5 perc vízmerülést... Anno 2 év biztosítással volt 68e...
    Szóval utódkeresésben vagyok.

    Eddig a Xiaomi redmi 9 pro-t néztem, aminek 6Gb memóriája van és 128 Gb háttértárja.
    De láttam, hogy ilyen/hasonló paraméterekkel más készülékeket is árulnak, 8 Pro, 9S, stb.
    Valaki tudna segíteni, hogy melyik lenne a jobb vétel?
    Esetleg más márka is szóba jöhet, ami megbízható, hasonló árban van.

    Intenzív használó vagyok, szinte mindig kézben van, napi 8-18h, sokat játszom, (az előző akkut ki i s nyírtam, bár tudom, hogy töltés közben békén kellene hagyni...) tv, rádió, zenehallgatás szinte állandó, 100-120 Gb adatforgalom havonta. (sajnos a törött mégkorábbi telóm is végleg megadta magát, pedig töltőről használva utóbbiakra /tv, internetrádió, zene/ teljesen jó volt...) Sok app van a telón, 100 felett... sajnos. Az nem vált be, hogy mindig telepítsek-töröljek, ha épp kellene X dologra valami. A fényerőt minimumon tartom, ritkán veszem fel 50%-ra, 90%-ra pedig még ritkábban, brutál meríti a készüléket...
    munkahelyen nincs wifi, így szinte állandó volt a hotspot üzem, ami ugyancsak gyors merülést eredményez...
    Azóta vettem egy tabletet, próbálom tartani a 2-3 napos töltést, de tv-zni, játszani azon sem nagyon tanácsos, mert hamar tönkrevágnám az akkut... Olvasni vettem...

Új hozzászólás Aktív témák