Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hi!King

    őstag

    Sziasztok,
    Most szembesültem vele, hogy mekkora szívás lenne a jelenlegi 2.5 éves telefonomban aksit cserélni (Xiaomi Redmi 4X). Nem akarom magam csinálni az aksi cserét, de szervizbe se szeretném vinni. Emiatt elgondolkodtam azon, hogy lecserélem egy cserélhető aksis telefonra, aminek aztán 2 év múlva cserélem az aksiját, így 4 évre megoldódott a telefon kérdés. Rákerestem, és nagyon gyér a cserélhető aksis kínálat. A Samsungnak van valami felső kategóriása, az túl drága lenne, illetve van a Nokia 2.2 és az 1.3, ezek túl gyengék, bár nem tudom az Android Go mennyit segít a használati sebességen, az Android One pedig a tárhelyen (16 giga már kevés, kivéve ha az Android One készüléken könnyebb lenne kártyára tenni appokat), a Motorola E6 Plus lenne talán ideális, bár amellett, hogy ennek elég kicsi az aksija (csak 3000 mAh), egy szimpla kereséssel most sem találtam pótaksit, és nem tudom mi lesz 2 év múlva.

    Nem tudtok esetleg más cserélhető aksis modellt lehetőleg 50 ezer alatt, de nagyon max. 60 ezer alatt?

    A másik lehetőség, hogy veszek egy új Xiaomi-t, aztán azzal elleszek újabb 2 évig, Redmi 9c-t és a 9-et nézegettem.

Új hozzászólás Aktív témák