Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • akkójóva

    tag

    Sziasztok!

    Elgondolkodtam a jó öreg S7-em lecserélésén és szeretném a segítségeteket kérni, hogy melyik telefont ajánlanátok. A keretem 200.000Ft körül lenne. Jó állapotú használt (garanciás) és új is számításba jöhet.

    Ami fontos lenne, hogy minél tovább kapjon frissítést, és még annyi, hogy szoktam fürdés közben is telefonozni :DDD , ehhez nem tudom mennyire szükséges az ip68 tanúsítvány, igazából még soha nem ejtettem bele a kádba, csak jó tudni, hogy kibírná, az always on display előny, de nem kizáró ok, ha nincs.

    Használat semmi extra: reddit, messenger, videónézés, utazáskor fotók készítése, nem profi szinten.

    Eddig amiket néztem: OP8T, be tudnám szerezni 200.000Ft-ért, viszont nincs ip tanúsítvány (lehet, hogy az én használatomra attól még megfelelő); S20 FE, nem amoled a kijelző, de ha attól még köröket ver az S7-re mondjátok :) Note10+, tavalyi úgyhogy 1 főverzióval kevesebbet kap valószínűleg mint a korábbiak, viszont az S pen nagyon tetszik. Iphonetól sem zárkózom el, de azokkal nem vagyok annyira képben. Persze más is szóba jöhet, viszont a xiaomit kerülném (miui nem tetszik).

    Köszi szépen! :)

Új hozzászólás Aktív témák