Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • balazs0102

    senior tag

    válasz Tukolp #131592 üzenetére

    Én sima S9-et vettem. Most P20 P-re fogom cserélni. Sok minden zavar az S9-ben. Lehajlított kijelző ultraszopás, nincs rá megfelelő üveg, nélküle pedig szedi a hajszálkarcokat. Írisz felismerés egy nagy vicc, mégse tudok rajta nevetni csak sírni. Hátoldali ujjlenyomat olvasó csak akkor előny ha zsebből veszed elő, asztalon kifejezetten szopás, nekem pedig rohadtul sokszor ott kell és gyűlölöm emelgetni. Hangerőgomb lefele, kb egy magasság a bekapcs gombbal, 10ből 5X egyszerre nyomom meg, mert másik oldalt ellentartásnál csak megnyomom...még szerencse, hogy nem reagál semmit rá. Visszatérve az ujjlenyomat olvasóra GAGYI. 1,5évvel öregebb Honor 8-ban nemhogy okosgombként is ment de még gyorsabb is volt. Szép és jó fényerejű a kijelző, nagyon faxa az AOD, és számomra kiváló videót és képet készít. Ez utolsó kettő fog igazán hiányozni ha P20P-re váltok. Képben talán még ok, de ahogy olvasom az AOD nem olyan fasza, videóban pedig lenne mit behozni, viszont van valami ami csak a P20Pben van az pedig az Infra port, amit minden nap használtam a honor 8ban és ez most hiányzik. Még idekeverem a xiaomi mix3-mat amibe a tendenciát nézve gondolom nem raknak infrát, így tényleg marad a P20P. Na ennyi :DDD befejeztem.

Új hozzászólás Aktív témák