Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szasanyi

    félisten

    válasz HSM #625 üzenetére

    Maradjunk annyiban, hogy szerintem nincs igazad. Egyetlen egy darab, általad hivatkozási alapnak bemutatott ref. R9 280X sem bukkant fel, melynek ráadásul sz@r a hűtése is így szvsz nem túl sokan hiányolják - ezért aztán nem is mérvadó, és senki sem beszél(t) ilyenről.:N
    A többi gyártó kártyáinak többsége jó hűtéssel, 950-1100Mhz közötti órajelen és a Ghz Editionnal egyező (vagy akár kisebb) fogyasztással és legalább olyan teljesítménnyel rendelkezik. Javaslom nézz meg teszteket, van jó pár, ami alapján bizony elmondható: R9 280X = HD7970 Ghz Edition - de várj, ez tényleg nem igaz mert ezek olcsóbbak! ;)
    Tudom, van néhány típus ami alacsonyabb órajele miatt nem mindig hozza azt a teljesítményt, de egyrészt nem az a többség, másrészt akinek egy csepp esze van nyilván nem is olyat vesz.
    Az árak pedig 88k körül voltak/vannak, ennél magasabb ár csupán "jó" magyar kereskedői pofátlanság, ami a pillanatnyi készlethiánnyal is összefügg - de is változni fog, ebben is biztos vagyok. Az előzőekben részletesen ismertetett nézőpontod alapján már biztosan fogalmazódik az ellenkezés, de hidd el: nem sokan vannak akik egyetértenek veled az előzőekben általam elmondottak (új, jó hűtés, Ghz teljesítmény olcsóbban) miatt. Részemről befejeztem, mert ezzel kielégítettem az igényemet a helyzet részletes megvilágítására - meggyőzni meg nem is akartalak csupán annyit, hogy a gyakorlati tényeket helyesen értelmezd.

Új hozzászólás Aktív témák