Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz szasanyi #619 üzenetére

    Oké, de az AMD 850Mhz-et tekinti alapnak, tehát arra fognak válogatni. Aztán lesz belőle OC példány, persze, de ott a fogyasztás is nőni fog. Ahogy írtam, tuning nélkül nyilván az a gyorsabb, aminek a gyári órajele magasabb, ami alapján vagy a Ghz, vagy a 280x. :)

    Persze, hatalmas előny, hogy olcsóbb, de hatalmas hátrány a torkosabb GPU, legalábbis nálam. ;)
    Aki gyárilag akarja használni, minden mókolás és tuning nélkül, annak jobb egy tuningos 280x, mert olcsóbb, és magas a gyári órajele. De nem mindenki ilyen, én pl. szeretem a maximumot kihozni belőlük, mármint ami a hatékony működést illeti, lásd a Logout cikkem is.

    Az eladás oka a pénz és időhiány. :( Mostanában hogy elkezdődött az egyetem, kevés időm marad játszani, olyankor is csak Planetside2-t vagy GTA4-et játszom, arra meg a most gariból visszakapott (venticserét kapott) 7950-em is tökéletes. De most látom a fogyimérőn, hogy bár lassabb, de legalább ugyanannyit fogyaszt vagy többet. :DD Szóval marha sokat számít a GPU válogatása. Ha ma kéne egy Tahiti XT sebessége, ugyanolyan karit vennék, amit most eladok, ezt bizton állíthatom. ;)

Új hozzászólás Aktív témák