Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz Erdei88 #6069 üzenetére

    Na, mivel ennek az észrevételednek némi előszele a közutálatos hosszászólásodból is kifújt, azért volt az az első sorom, hogy nézz ki a tökfödőd alól. :R

    Nehéz megsaccolnom, de cirka két tucat alkalommal elmondtam hogy elégedett vagyok a kártyával.
    Ottvan még Dtomka, tailor74 és sorolhatnám. Szóval nem, nem Te vagy az egyetlen.

    (#6070) tailor74:

    Nem fogok fogok újra és újra elnézést kérni azért, mert vigyázni próbálok a hűtetlen túlfeszelt vramra.
    Nézzétek el nekem, de marhára nem érdekel hogy a topicban zajló beszélgetéseknek tudjátok-e be azt hogy miért nem veszik a 280x-eiteket szűk két hónappal azután, hogy kikerült 70+ bányász kártya apróra és ordenáré túlkínálat van belőle, mellesleg a boltok készletei is feltöltődtek.

    Eleve megszegtem egy magamnak tett ígéretet azzal, hogy 50+k vga-t vettem. Sokan közületek akik az eladhatóságára panaszkodtok mióta aktív beszélgetés zajlik az ASUS memóriahűtéséről, úgy cserélgetitek a VGA-kat mint más az alsónadrágját. NA én ezt nem tehetem meg, mások a prioritásaim, ha 30db hsz-be kerül hogy megteremtsem a megfelelő körülményeket (és a hozzájuk tartozó tudást is magamra szedjem), hogy véletlenül se kelljen gariztatnom (mivel pótolni nem tudnám semmivel arra az időre), akkor annyiba kerül.

    Az, hogy nektek fixa ideálotok hogy csak az Asust nem viszik, azt is a topic miatt az egy dolog, a valóság pedig egy másik.
    HSM kártyái is megvannak még, pedig azok aztán az égig vannak dícsérve!
    Ha kedvet szeretnétek csinálni a potenciális vevőknek a vásárláshoz adjátok olcsóbban, amúgy is az a reklámfelület, ez itt egy szakmai topic. :R

    No offense, csak hogy gondoltam hamár elmondjátok mit untok, elmondom én is. :K

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák