Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz szasanyi #14896 üzenetére

    Szerintem eleve nem szerencsés dolog összehasonlítani a két céget az alapján, hogy melyik milyen sűrűn dob ki új drivereket.. :N

    Az NV nagyon sokat/sűrűn "finomhangol" a GW-el, nem azért mert Teréz anyát szerződtedték, kényszer, elég ha megnézed milyen volt az utolsó féltucat ilyen játék a megjelenést követően és akkor még mindig ott van a meló a különböző kártyáik "technikai sajátosságai" okán.

    Folyamatosan melózniuk kell és melóznak is a driverekkel ami dícséretes, csak nem értem mi köze van az AMD-nek ill. az AMD-s drivereknek ehhez.
    Manapság ha folyamatában nézzük az egészet/folyamatot akkor ha valami okán nem egy napon említhető/összehasonlítható a két gyártó, az pont az mikor/miért/mennyi drivert dobnak ki.

    Persze a fogyasztóállat végfelhasználók egy csoportja ezt rendszeresen felhasználja olyan kijelentések igazolására, miszerint "az NV-nél jobb a support", lelkük rajta, ez is egy nézőpont, csak én nem járok arra/olyan helyre, ahonnan ezt így lehetne látni/értelmezni. :N

    Kizárólag magánvélemény, szóval egy OFF hullámot nem ér meg.. :R
    (Ez utóbbit nem neked, hanem úgy zusammen..)

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák