Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • S1M0N

    senior tag

    válasz laceszgamer #2399 üzenetére

    A linkelt két hozzászólásomban le van írva minden kérdésedre a válasz. :U :K

    1. Ha beregisztráltatod a supporttal a dobozos játékot, akkor utána, ha ezt a verziót telepíted (oda célszerű, ahol a többi Origines játék is van), akkor az Origin is érzékeli, hogy a játék fel van telepítve.

    2. Ha az Originből indítod a játékot, akkor működik a felhőbe mentés is, ha az asztali parancsikonnal (ami telepítés után jelenik meg az asztalon), akkor nem.

    3. Mivel a lemezről telepíted a játékot, így patchelni is neked kell, az előző hozzászólásomban ott van mind a kettő.

    4. Az Origines Mass Effect 1 nem tartalmaz magyar feliratot.

    5. Ahogy a szintén linkelt hozzászólásomban írtam, én simán tudtam másolatot készíteni a játék lemezéről, amit aztán oda másolsz fel, ahová akarsz (külső HDD, laptom HDD, felhő, stb.), ugyan úgy tudod telepíteni a legális és magyar játékot.

    A legfontosabb, hogy ezek csak akkor működnek, ha a dobozos játékodat beregisztráltatod!

    (Trilogy Edition is be van regisztrálva nálam Originen, az onnan "származó" ME1 nem ismeri fel a lemezes telepítést.)

    Ezzel az eljárással tehát annyit lehet elérni, hogy a játék magyar nyelvű, valamint Originből indítva a felhőbe mentés is működik, így elvileg ki lehet küszöbölni azt, hogy elvesszenek a fontos mentések.

Új hozzászólás Aktív témák