Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #89309696

    törölt tag

    válasz Qru #186543 üzenetére

    Robogósoknál nagyon elterjedt, mert a biztosítók nem csinálnak normális online felületet a robogónak. Meg mert a rendőr a közúti használathoz kéri, oda kell az adásvételi, tehát úgy vannak vele úgy is lesz. Az egyetlen eszköz a SMKP amit fel lehet mondani bármikor, bármilyen indokkal, viszont nincs hozzá kialakítva online felület (talán a kis igény miatt), hanem emailben kéne lepötyögni nekik vagy postai úton. Legalábbis a K&H-nál nincs, a többieket nem tudom.
    Erre találta ki leleményesen a nép a kamu adásvételit és akkor felmondja a biztosítást eladás címszóval. Én meg ugye felmondtam autós évfordulós címszóval. :D
    El fogja fogadni úgy is ez 99%. Ha nem akkor meg lejár áprilisban magától. A SMKP az fix egy évre köt csak meg, nincs folytonosság, minden évben újra kell kötnöd. Kivéve pár biztosítót akik kiküldik a csekket egy év múlva is és ha befizeted akkor azzal elfogadod a folytatást.

    Biztosan látja a biztosító is, hogy kamu az adásvételi és ez a jelenség létezik, de senkit nem vettek elő még ezzel különben hallanánk róla, leokézza az ügyintéző aztán szürcsöl egyet a kávéjába. Ez a SMKP egy vicc amit művelnek vele minden téren, már 10 éve is vicc volt.
    Nekem a megkötéshez nem kértek egyáltalán adásvételit, ha unatkozom köthetek 10 nem létező robogóra is biztosítást. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák