Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz tordaitibi #85551 üzenetére

    autó OBD kiolvasó

    Abszolút laikus felhasználás, tömegtermék, millióan veszik-használják.

    Ezt komolyan írod egyébként vagy még nagyon korán van? Tömegtermék ánm a pékfaca, nem ez. Ha ilyenek miatt írod, hogy nincs minden Linuxra, akkor OK, de egy spéci, a gyártó által csak Winre megírt sw nálam nem az a ketegória, amit home userek használnának. Tényleg ne írj már ekkora marhabaromságot, hogy egy ilyen OBD kiolvasót milliók használnak, ez kifejezetten célprogram. :K

    Addig, amíg nem egyértelműsítjük, mi a home user/ átlagfelhasználó definíciója, addig nincs miről beszélnünk!

    A "terepen dolgozom" kifejezést nem úgy kell érteni hogy a disznóólba vagy a marhatelepen csatlakozok a tehénre usb-s tejmennyiség mérővel

    Ne vedd azért komolyan, amit ezzel kapcsolatban írtam, poen volt! :D A terepre gondoltam én is, amint azon hajtasz át Lambórgííínivel! Gyanítom egyébként, hogy USB-s tejmennyiségmérő is természetesen csak Windowsra létezne! :P

    (számotokra sajna, kampeca lett a HO melóm, így egy ideig elég sok időm lesz galádkodni, imádkozzatok, hogy mihamarabb takarodjak el dolgozni)

    mennyé' be az ólajtón és ne gyere ki - Látóasszony topikot visszakaphatnám?

Új hozzászólás Aktív témák