Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz Rimuru #36682 üzenetére

    Kupi? SSD- n vagy a HDD- n? Láttad volna azelőtt, hogy rendberaktam! :P

    Wint csak felraktam pár hónapja, mert a MotoDefy-re meg kellett ejteni a custom ROM cserét és ha valami balul sül el, akkor a gyári oprendszert csak Winről tudtam volna visszatenni. szerencsére ment enélkül is Mekkora élmény volt kivárni a W7 rendszer felállását a Jessie 4 sec felállása után! :)

    herdsman12

    Loading, please wait...
    fsck from util-linux 2.25.2
    fsck: error 2 (No such file or directory) while executing fsck.ext4 for /dev/sda1
    fsck exited with status code 8
    [ 9.548370] systemd-fsck[135]: /dev/sda1: clean, 137751/1831424 files, 928038/7323940 blocks

    Ezzel csak annyi van, hogy kiírja: a fájlrendszer ellenőrzése nem sikerült, de utána a 9.548370- nél mégis csak sikerült neki. Van amit újra próbál a boot során. Nálam is kiírja egy pillanatra.

    Debian telepítője kissé valóban nehéz kezdőknek példáult az Ubi v. Mint telepítőjéhez képest, főleg a partícionáló része.

    Nem tudom mi lehet a böngésződdel a gond, esetleg próbáld ki az új Firefox ESR- t helyette vagy a normál változatot. Az ESR kicsomagolod valahová és saját mappájából működik. Előtte szedd le az Iceweaselt, hogy ne gabalyodjanak össze, mert gyakorlatilag ugyanaz a kettő.

    Kipróbálásra ezt ajánlom: Mint LXDE
    Ez az eredeti, de a magyarított változat sokkal jobb.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák