Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    válasz FeRRaR1 #68524 üzenetére

    ...csak full HD filmekkel próbáltam, és 720p-ben játszotta át, több minden nem működött rendesen, mappázás sem...
    Akkor biztos, hogy rosszak a beállításaid.

    Ha egyszer lesz időd akkor olvasd el a Plex-szel kapcsolatos oldalakat, nézz videókat, mert nem olyan. Én kifejezetten igényesnek tartom magam, tv-vel nem szoktam pl. lejátszani, az minden csak nem minőség, stb. Tehát nem ajénlanám ha nem lenne jó. Minőségromlásról meg azért nem beszélhetünk, mert csak segítséget nyújt az eszköznek, hogy lejátssza, nem a Plex v. az UMS játssza le nálam az anyagokat. Ha nálad igen, akkor semmi nem megy natívban.

    Elmondom, hogy nálam így van, azokat a mappákat látom amiket engedélyeztem, sőt, Plex-ben vannak összefűzött mappák is, így beolvassa azokat is egy helyre. Nincsenek egyéb mappáim, csak Filmek, Zenék, Képek. Semmi más mappa nincs. Tényleg rosszul állíthatsz be valamit. Nincsenek almappák, egy mappa ami tartalmazza a filmeket, egy a sorozatokat, egy a képeket, gyerekeknek csináltam egy Rajzfilmek mappát. Ennyi. Szóval tudom, hogy mit szeretnél, mert én úgy használom.

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

  • huncutka1029

    addikt

    válasz FeRRaR1 #68524 üzenetére

    az UMS ben van lehetőséged beállítani, hogy melyik mappákat lássa csak. És a resume, recently played, stb mappákat el is tüntetheted.
    Nálam is csak 5 mappát lát, zene, képek(2),torrentek, autó fedélzeti kamera mentései

    A nem kívánt tartalmakat is ezen a felületen rejtheted el:ahogyan nálam is be vannak jelölve a (hide/ elrejt) mappák.
    Az akadozást, meg ki lehet küszöbölni, ha a következőket módosítod:



    módosítás után ne felejtsd el restartolni a servert mentés után!

    a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

Új hozzászólás Aktív témák