Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vidap

    tag

    válasz edeleny #6776 üzenetére

    Sziasztok!
    Edelény, Laca, Sanyabá

    Egyszerű!
    Veszel egy "T" antennaelosztót és rádugod a kábelt és az antennát egyszerre!
    Csatornakeresés (antennás és nem kábeles)
    Megtalálta nekem az összes kábeles csatornát+a Hd adásokat (mindig tv).
    A hd ill. digitális adásokat át lehet helyezni másik csatornára így késöbb nem akadnak össze! (különben 2-3 1-es csatorna 2-3 2-es csatorna lesz) analóg, digitális és rádió.
    Nálam gyenge a vétel (mindig tv) ezért a többit utólag kézi kereséssel kerestem meg.
    Megtalálta azokat is amelyikek kódoltak! (már csak egy kódkártya kellene)
    Ha valakinél jó a vétel akkor lehet elég a tv-n beállítani az erősítőt és az antennán kikapcsolni és maradhat a kábellel együtt!
    Ha nem elég erős a vétel, akkor kell az antenna erősítője, viszont akkor nem lehet együt bedugva a tv-be a kábel és az antenna, mert összeakad! (zavarja nagyon egymást)
    Nekem csak a F1 miatt kellett a HD M1!
    Így most 60-as catornánál vannak a rádiók, 70-től a Hd adások így nem zavarja a többi kábelest!

    Viszot ezek után csak a frissítés vagy a kézi beállítás lehetséges mert különben egy autómata keresés után elveszít mindent!

    Remélem tudtam segíteni! Ha valami nem megy írjatok.

    A UPC csak a saját médiaboxxával hajlandó adni a HD adást (+2050Ft/hó a médiabox)
    + 2000Ft a digitális adás.
    Hát 4000Ft-al többet havonta nem fizetek nekik az biztos!
    A filmeket tudom netről HD-ban nézni most már a F1-et is, a híradó meg jó analógban is!
    Basszus 4 év alatt kifizetném a UPC-nek a tv árát!
    Ennyit nem ért volna meg a F1!

Új hozzászólás Aktív témák