Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proly01

    őstag

    válasz GEO001 #5925 üzenetére

    Nem tudom,lehet hogy már annyira nézem a képet állandóan hogy egyre többnek tűnik a felhősödés.Csak konzolnál is HDMI n keresztül olyan mikor megyek a menüjében a konzolnak jobbra balra mintha ott ahol be lenne felhősödve a kép sötétben az úgy a háttérben ott lenne de nem fehér vagy fekete színben hanem mondjuk a háttere kék a konzolnak akkor ahogy megyek a menüben jobbra balra ott ahol felhős ilyen átlátszó tócsa szerű foltok maradnak meg mintha úgy képzeld ezt el hogy mintha a kép tele lenne hibával vagy foltokkal és erre a képre rávetítenéd a konzol képét és ahol van írás vagy mintha vagy bármi ott eltakarná ahol nincs ott nem.Próbáltam lefényképezni de 128mp es fényképezővel se tudom mert a képeken nem látszik csak a szememmel látom...
    A beállításaim pedig ugyanazok mint a geeks.hu írták annyi különbséggel hogy nekem a színhő nem meleg hanem közepesre van állítva.
    A csík meg tipikusan olyan mintha meghajlították volna jobb oldalt a panelt erősebben és ott ahol "megtört" csík maradt volna benne ilyen halványan. :(((
    De hát ez van kompromisszumot kötöttem csak ne legyen rosszabb vagy esetleg haljon meg.

    ....Pr:)ly....

Új hozzászólás Aktív témák