Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • norbszt

    tag

    válasz MoKiLoK #17513 üzenetére

    Helló

    Én leírom a tapasztalatimat, mert én tapasztaltam egy pár dolgot ezzel kapcsolatban nekem egy asus rt n16 routerm van tomatoval.

    Mikor megvettem a tv-t (42lm640s) akkor nálam működőt a hang váltás. A minidlna-n ami router firmware része de külön is fel lehet tenni. Már vásárlás előtt követem itt a fórumot akkor volt erről szó hogy (tv) firmware frissítés után inaktív lettek ezek a funkciók. De hajtót a kíváncsiság meg nálam nem így lesz ezért én is frissítem és én is így jártam. Én úgy tudóm hogy az lg tud a hibáról mert valaki innen a fórumról jelezte nekik a problémát.

    Közben nálam más probléma jelentkezett a router log-jába állandóan ír a minidlna amikor be van kapcsolva a tv 10 másodpercenként itt egy kis részlet

    Dec 16 15:43:14 TOMATOASUS daemon.warn minidlna[11498]: HTTP Connection closed unexpectedly
    Dec 16 15:43:24 TOMATOASUS daemon.warn minidlna[11498]: HTTP Connection closed unexpectedly
    Dec 16 15:43:34 TOMATOASUS daemon.warn minidlna[11498]: HTTP Connection closed unexpectedly
    Dec 16 15:43:44 TOMATOASUS daemon.warn minidlna[11498]: HTTP Connection closed unexpectedly
    Dec 16 15:43:54 TOMATOASUS daemon.warn minidlna[11498]: HTTP Connection closed unexpectedly
    Dec 16 15:44:04 TOMATOASUS daemon.warn minidlna[11498]: HTTP Connection closed unexpectedly
    Dec 16 15:44:14 TOMATOASUS daemon.warn minidlna[11498]: HTTP Connection closed unexpectedly
    Dec 16 15:44:24 TOMATOASUS daemon.warn minidlna[11498]: HTTP Connection closed unexpectedly

    Esetleg valaki valami megoldás erre?

    Ebből kifolyólag ki próbáltam több media szervert is mediatomb, twonkymedia, ushare.
    Az ushare vel jártam úgy hogy még a feliratot se tette hozzá és ugyan ilyen inaktív volt minden mint a te által készíttet képen.
    Szerintem a minidlna-val próbálkozz az legalább hozzá teszi a feliratot én is ezt használom a fenti hiba ellenére is, mert nekem ez vált be mindegyikek volt valami problémám, és bízunk benne hogy a következő firmware-rel javítva lesz ez a probléma.

Új hozzászólás Aktív témák