Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoja™

    őstag

    válasz negroo #2783 üzenetére

    Semmi baj a zájphonnal, csak rohadt drága. Szerintem pusihusi sem fikázásnak szánta a hsz-t, sőt...
    Mondjuk nekem ez az első Iphone, ami tetszik is és méretben is okés, de biztos nem fizetnék cirka 300.000-et egy telefonért sem.

  • Harcsai

    senior tag

    válasz negroo #2783 üzenetére

    Igen. Az ára a baj vele. Nekem is tetszik, de annyival nehogymár jobb legyen mondjuk egy g2-nél, hogy majd 3szor (HÁROMSZOR!!!) annyiba kerüljön. :Y
    5S-t majdnem vettem, nekem is tetszenek a szifonok, csak nem ennyiért. :(

    iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

  • HUTCHDB

    nagyúr

    válasz negroo #2783 üzenetére

    nekem mindegyik volt, kivéve az utolsó 5s.
    kb. 2 hétig bírtam.
    van olyan része, ami miatt azt mondom, hogy unalmas, és nekem nem az árával van bajom, hanem azzal, hogy érdemben nem különbözik egy jó andriodtól, viszont a kijelző mérete eddig nagyon kicsi volt.
    mi öten vagyunk a családban 3 nagy gyerekem van egyetemistától a felső tagozatosig.
    ennyi számítástechnikai eszközt anyagilag nem lehet bírni, vagyis a ház fő (komoly) pc-je állandóan foglalt.
    hiába van még egy laptop, és pluszban mindenkinek okostelefonja, mindig kiszorulok....
    szóval nagyon sokszor előfordul, hogy csak mobilon tudok netezni, híreket olvasni, fórumozni, stb.
    ez 3,5"-on (vagy annak nyújtott verzióján -> i5) kicsit idegesítő, ráadásul már a szemem sem az igazi, így mindig visszaváltottam androidra, melyhez egyebek mellett a kijelző méret is hozzájárult.
    többször nyilvánultam meg az aktuális tapasztalati véleményemmel mind egy adott android készülék, mind pedig az iphone topicban.
    őszintén leírtam az érzéseimet, mint ahogy azt itt is megteszem.
    nem ringatom magam álomban, nem az én aktuális készülékem a legjobb a világon.
    de attól nagyon kiráz a hideg, hogy csak az iphone, csak a samsung...ha nem, akkor már troll vagyok.
    NEM.
    én saját értékeimet, saját használati szokásaimat szoktam előtérbe helyezni ahelyett, hogy a kollegáim, vagy a pl. spar pénztáránál várakozó városlakóknak megfeleljek.

    a lényeg, hogy egy kicsit aktuális legyen a hozzászólásom, azt mondom, hogy a kijelzőméret, és a kamera miatt ismét szóba jöhet az i6, de legfőképp az i6 plusz.
    az ár sem lett másabb, mint azt prognosztizáltam, vagyis detto ua. mint az i5, vagy az i5s volt megjelenéskor.

    egy jó telekom árképzéssel lehetséges, hogy 1-2 hónap múlva azt a készüléket használom, DE csak azért, mert egyrészt érdekel milyen a mindennapokban, és hogy legyen tapasztalati összevetésem a későbbi androidos mobilommal, ami biztos, hogy a hTc M9 lesz....

    " Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

  • pusihusi

    addikt

    válasz negroo #2783 üzenetére

    Semmi bajom nincs az Iphoneval, volt mindegyik típus. Szerettem, csak a kijelző volt eddig kicsi. Ha visszaolvasnál látnád a véleményemet. Egy kis ismétlés-a legjobban optimalizált telefon ami létezik, azonnal van minden. De túlságosan zárt az IOS, én jobban szeretem az Android szabadságát, amit most a Samsung próbál elvenni tőlünk a Knoxal. De lesz újra Iphonom az 5.5''-ból, ahogy mérséklődik az ára :K :K :U Ja és a legszebb szerintem.

    [ Szerkesztve ]

    Üdv. Feri!!

Új hozzászólás Aktív témák