Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stefi68

    addikt

    válasz DroiDMester #9017 üzenetére

    Nekem a mai napig a kiszivárgott v30a van fent a "tákolt" dolgokkal, amik igazából engem nem is érdekelnek, mivel jól működik minden.
    Ezért nem is frissítettem a hivatalosra, mert ha azt rootolom, meg TWRP-t rakok alá, akkor ugyanitt vagyok.

    Ebből csak azt akartam kihozni, hogy engem nem zavarna a "tákolmány", ha jól működik :)

    A másik dolog, hogy egy alkotó tök mindegy hogy mit hoz létre (fest, költ, épít, vagy történetesen romot főz), egyrészt a saját kedvére teszi azt, másrészt az élteti, ha minél többen megismerik, elismerik a műveit.
    Ez lehet, hogy túl hízelkedőnek tűnik és lehet, hogy így is van :B

    Kötekedők meg mindig vannak, lesznek is. Az alkotás pedig szül jó és rossz kritikákat is egyaránt.
    Stílusa meg mindenkinek olyan amilyen. Valakinek csak rossz napja/időszaka van, valaki meg alapból lobbanékony. A hasonló hangvételű reagálások meg csak olaj a tűzre és így elfajulnak a dolgok, pedig sokszor csak egy kis semmiség volt ahonnan indult.

    Na nem ömlengek tovább...

    Ha van valami kipróbálnivalód, szerintem itt sokan, szívesen beszállnánk a tesztelésbe... ;)

    ◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

Új hozzászólás Aktív témák