Hirdetés

  • Motorola Edge 50 Ultra - szépen kifaragták

    ma Gigantikus tárhellyel, periszkópos teleobjektívvel és egy rakás egyéb jó tulajdonsággal bír az idei csúcsmodell az Edge szériában. Akár fa hátlappal.

  • Bezár az Anandtech

    ph A legendás, a szakmai IT újságírás egyik csúcsát jelentő magazin 27 év után fejezi be működését.

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

Új hozzászólás Aktív témák

  • PiroGrim

    csendes tag

    válasz b. #40 üzenetére

    Szia, egyáltalán nem a tokokra gondoltam, hanem magára az eszközre, szerintem a boox nem esztétikus. De ez természetesen az én szubjektiv véleményem és egyáltalán nem érvelnék ezzel az RM mellett.
    A kérdésedre, miszerint miért ne lenne erre jó a boox a válaszom hogy teljesen jó erre is a boox. Amin átsiklottál és ami az én érvem az az, hogy nincs szükségem azokra az extrákra amiket nyújt, akkor meg minek?. Ahogy mondtad az rm semmi más mint egy picit okosabb papir és ennyi. Nem kell több legyen, mert ezt a feladatot szerintem tökéletesen ellátja.
    Hasonlatként 2milla körül tudok venni egy bevásárolós kisautót meg egy bivalyerős bömbit is. Mivel nincs szükségem 300al döngetésre igy maradok a yarisnál. :)
    Egyéni szubjektiv véleményem, hozzáállásom. Kedves barátomnak aki most kezdi újra az egyetemet az onyx termékeit javasoltam, mert úgy gondolom ahhoz a usecase-hez inkább az dukál, de ettől függetlenül én látom a helyét a piacon az rm-nek és mondjuk az amazon scribe-nak is.

    szíszíenpí vájörlesz /én

Új hozzászólás Aktív témák