Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • paolinho

    őstag

    válasz zsolt320i #2124 üzenetére

    Nézd! Hogy melyik a legjobb rom, az teljesen szubjektív.
    A topik első Topikgazdája, Biggeszkij kolléga szerint a legjobb, legmegbízhatóbb rom a BB72-féle 5.9.023S rom az igazi.
    Jómagam majd félévig a továbbfejlesztett CUOCO92-féle EUI 5.9.028s romot használtam nagy megelégedéssel.
    Mindkét fenti rom stabil, gyári alapon nyugvó megbízható rom nagyon jó üzemidőkkel. Ha megelégszel a Marsmallow-val e kettőnél jobbat nem találsz.
    Bevallom, jómagam kihagytam a Nougat custom romok próbáját, így azokkal kapcsolatban talán más fog tudni segíteni majd.
    Azonban az Oreo custom romok közül több is tesztelve lett mind az itteni fórumot olvasók között, mind magam által is. Ha ezekkel kapcsolatban részletesen szeretnél olvasni, akkor csak pár oldalt kell visszalapoznod ahhoz kellően informálódni tudj.
    De azért kiemelnék két olyan romot, amit itt használnak jelenlevők.
    Az egyik Xanish kolléga által preferált MIUI 10 rom, amelyről angolul ITT olvashatsz részletesen.
    A másik az én eddigi kedvencem, a BOOTLEGGERS névre hallgató, és remek üzemidővel bíró custom rom, amiről a korábban általam részletesen is írtakon túlITT olvashatsz többet angolul.

    Ahogy mondani szokás, "Kinek a pap, kinek a papné", tesztelgesd őket, aztán használd azt, amelyik Neked a legjobban bejön.

    Egyébként az XDA kínál még több más Oreo romot is, és el kezdték fejleszteni erre a készülékre is a Pie 9.0 romokat is. Ebből készül még a Pixel Experience-féle is. Ezekről még nem sok tapasztalat van, jómagam legalább is még egyiket sem teszteltem.

Új hozzászólás Aktív témák