Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gentlelelele

    aktív tag

    válasz nuke7 #59306 üzenetére

    Platba való vagyok, platos duo társat kersek

    Egy meccsen produkáltam egy olyan eredményt, ami elvileg a saját szintem felett van (G4 -> G1/P4). Ez bizonyítaná azt, hogy mindig ezen a teljesítményen tudok teljesíteni? Esetleg fölötte egy picivel vagy alatta egy hanygányival? A meccsvégén megjelenő statok az egy dolog és nem türkrözi azt, amit valójában nyújthatsz a következőkben vagy nyújtottál az előzőkben.

    Ki a hasznosabb ? Egy olyan Ekko, aki 3/7ben végzett a meccs végén győzelemmel, vagy egy Leblanc, aki 10/2 ben végzett, viszont bukták a meccset ? hÁt tUti aZ lB, mErT aNnaK jÓ a StaTjA. (Rofl), a végén meghalt kétszer és mivel a dmg nagy része nála volt így nem tudott a csapat mit kezdeni és bedarálták őket. Hozzá képest az ekko leintelte a meccs elejét és közepét, aztán a végén bement meghalni kétszer de magával vitta a potenciális dps-t, ami után a csapat szintén tudott haladni.

    Szépek a statok és jó, ha vannak, de ha nem hoznak magukkal lp-t akkor kib*szhatod a vitrinbe és büszkélkedhetsz, hogy nem ratjad ment el a meccs. Akkor is rajtad megy el a meccs, ha hagyod az ellenfeled kimozdulni ösvényről büntetlenül, Akkor is te vagy a bőnbak, ha jg meghal csak. azért mert zero map awareness-ed van és nem segítesz neki, amikor lenne lehetőséged stb. Ez már szimpla macro játék, amit nem mutatnak ki statok. Te is reportálnál egy tryndamert, aki 3/15ben van, de a végén mégis honorálod, mert beütötte az ellenfél nexusát.

    Többször hoztam a gold szintet és nem egy random kérdezte meg, hogy nem plat divizóban vagyok-e valójában. Nem értem el azt a szintet ergó nem mondhatom magamról azt, hogy képes vagyok azon a szinten játszani. Ha normálon épp nem kapsz ki egy diától, aki nem main champpel, vagy nem main lanen van, az közel sem jelenti azt, hogy te igenis hozod azt a szintet. Szépen mehet a climb egy szintig és ha 100 meccsen képes vagy nagy átlagban hozni azt a szintet, akkor elmondhatod magadról, hogy igenis tudsz ezen a szinten játszani és nem úgy, hogy valaki fogja a kezed közben(!!!)

    Tipikus cs:go eset. Én meglövöm ezt a szintet, csak a csapat így meg a csapat úgy. A legfelső szintet faceit-en vagy a játékbeli mm-ben nem lehet elérni soloban. Első elég hamar sikerült, a második pedig sikerült 2-3 accal és többször vissza húztam oda, ha ledobta inaktivitás miatt.

    twitch.tv/gentlegg “Evil is Evil. Lesser, greater, middling… Makes no difference. The degree is arbitary. The definition’s blurred. If I’m to choose between one evil and another… I’d rather not choose at all.”

Új hozzászólás Aktív témák